۱۳۹۷ جمعه ۲۸ دي
✊️ گوییم باهم لبیک علمدار 📝 روایت مخاطبین ریحانه از دیدار بسیجیان با رهبر انقلاب
ارسال شده در تاریخ 1397/07/20
ساعت 21:26


✊️ گوییم باهم لبیک علمدار
📝 روایت مخاطبین ریحانه از دیدار بسیجیان با رهبر انقلاب در ورزشگاه آزادی ‌

🔹 از ساعت 4صبح که از خواب بیدار شدیم شور و اشتیاق خاصی در ما وجود داشت. قرار بود امروز یک اتفاق بزرگ رقم بخورد، یک اتفاق تاریخی؛ اتفاقی که رسانه‌های استکبار با ترس و لرز درموردش صحبت کنند، اتفاقی که جوانان باید رقم‌اش می‌زدند. مسئولیت سنگینی بر دوش‌مان بود. نگاه میلیون‌ها رسانه به حرکتِ امروزِ ما بود. بعد از اقامه نماز به راه افتادیم، در طول مسیر به امنیت آقا فکر می‌کردیم، به شرارت‌های منافقان داخلی! به حوادث تروریستی اخیر؛ نگران بودیم اما نه نگران خودمان، چرا که هر کدام از ما حاضر بودیم صدها بار بمیریم ولی تار مویی از آقای‌مان کم نشود.

🔸 امید و اعتماد به نیروهای امنیتی، به توانایی بی‌نظیرشان، به برنامه‌ریزی دقیق‌شان، به چشم‌های عقاب‌شان، به هوش و قدرت زیادشان تاحدودی نگرانی ما را برطرف می‌کرد. دعا ‌خواندیم برای سلامتی رهبر عزیزمان، برای طول پربرکت‌شان و برای زوال و نابودی دشمنان داخلی و خارجی‌شان. کم‌کم داشتیم به مقصد نزدیک می‌شدیم. بچه‌ها سر از پا نمی‌شناختند. گویی به میدان رزم می‌روند. خیلی‌ها غسل شهادت کرده بودند و خیلی‌ها شب تا صبح را به مناجات گذرانده بودند. خوشحالی و نشاط‌مان اما بر دلهره‌مان غلبه داشت. می‌خواستیم نسلِ سومِ روح‌الله ندیده را، نسلِ سومِ مومنِ انقلابی را، نسلِ سومِ مبتکر و متفکر را، نسلِ سومِ باانگیزه و امیدوار را به رخ جهانیان بکشیم؛ همان‌ها که سعی می‌کردند با جیره‌خوارهای‌شان نسل جوان کشور را منحرف کنند و به گمراهی و فساد بکشانند. می‌خواستیم حادثه‌ای جاودان رقم بزنیم، می‌خواستیم با مولای‌مان تجدید بیعت کنیم، می‌خواستیم چهل‌سالگی انقلاب را جشن بگیریم. ‌

🔹در راه ورود به سالن، همه مثل یک خواهر، به یکدیگر خوشامد می‌گفتند. دختران، پرشورتر از همیشه حرکت می‌کردند، با گام‌هایی بلند. گویا برای وصال یار ثانیه‌شماری می‌کردند. خستگی و بی‌خوابی برای‌شان معنی نداشت، گویی انرژی‌ای ماورایی در آن‌ها دمیده شده باشد. گویی روح بر جسم غلبه داشت. سربندهای سبز رنگ، با چادر زیبای مشکی‌ و پرچم‌های سبزشان توازن قشنگی ایجاد کرده بود. آمده بودند چهره شهر را زیباتر کنند و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گوها و بی‌حیاها بزنند.
 
  
ارسال کننده:صمدیان
تعداد بازدید:30
تصاویر مرتبط:

  • روایت مخاطبین ریحانه از دیدار بسیجیان با رهبر انقلاب-1_0
  • روایت مخاطبین ریحانه-2_0
  • روایت مخاطبین ریحانه-3_0
  • روایت مخاطبین ریحانه-4_0
  • روایت مخاطبین ریحانه-5_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
دانشگاه الزهرا
 تهران،خیابان ده ونک،دانشگاه الزهرا،ساختمان شهیده قزوینی، طبقه سوم کدپستی : 1993893973
تلفن : 982185692755+ فاکس : 982188049937+
 basij-karkonan[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.